Fitness

Gyere és sportolj az ország egyik legmodernebb fitness komplexumában. Nálunk mindent megtalálsz egy helyen, ami a sportoláshoz kell:

  • szakképzett személyi edzők
  • professzionális géppark
  • egyénre szabott táplálkozási tanácsadás
  • kiváló orvosi háttér
  • wellness részleg
  • jégszauna

AZ F&M TÖBB, BÁRMELYIK MÁSIK TEREMNÉL.

More

Amiben többek vagyunk:

Fő szakterületünk a mozgásszervi sérülések kezelése, így például hát-, térd-, derék-, és gerinc- fájdalom kezelése, rehabilitációja és a mozgató rendszer állapotának felmérése. Széleskörű tapasztalattal rendelkező, fiatal szakemberekből álló csapatunk a legújabb eszközök és változatos módszerek alkalmazásával személyre szabott terápiát állít össze minden betegünk számára.

Fitness

Gyere és sportolj az ország egyik legmodernebb fitnesskomplexumában. Nálunk mindent megtalálsz egy helyen, ami a sportoláshoz kell:

  • szakképzett személyi edzők
  • professzionális géppark
  • egyénre szabott táplálkozási tanácsadás
  • kiváló orvosi háttér
  • wellness részleg
  • jégszauna

AZ F&M TÖBB, BÁRMELYIK MÁSIK TEREMNÉL.

More

Amiben többek vagyunk:

Fő szakterületünk a mozgásszervi sérülések kezelése, így például hát-, térd-, derék-, és gerinc- fájdalom kezelése, rehabilitációja és a mozgató- rendszer állapotának felmérése. Széleskörű tapasztalattal rendelkező, fiatal szakemberekből álló csapatunk a legújabb eszközök és változatos módszerek alkalmazásával személyre szabott terápiát állít össze minden betegünk számára.

Akciók

Órarend

AZ ÓRAREND MEGTEKINTÉSÉHEZ VÁLASSZ TERMET!

Beugró, helyettesítő edző: ***Edző neve***

<< A táblázat görgethető, ha nem látszik teljesen >>

Kezdés2019. január 14.
Hétfő /Monday
2019. január 15.
Kedd /Tuesday
2019. január 16.
Szerda /Wednesday
2019. január 17.
Csütörtök / Thursday
2019. január 18.
Péntek /Friday
2019. január 19.
Szombat /Saturday
2019. január 20.
Vasárnap /Sunday
7:00SPINNING
Nagy Róbert
ÚSZÁS SPECIFIKUS FUNK. TRÉNING
(bejelentkezés: 0630/954-3220)
Nyári László és Nagy Gergely
ÚSZÁS SPECIFIKUS FUNK. TRÉNING
(bejelentkezés: 0630/954-3220)
Nyári László és Nagy Gergely
SPINNING
Nagy Róbert
8:00SLIMTRAINING
Wekerle Gyula
AEROFIT ALAKFORMÁLÓ / BODY SHAPE
Kiss Niki
KÖREDZÉS/ CIRCUIT
Wekerle Gyula
AEROFIT ALAKFORMÁLÓ / BODY SHAPE
Kiss Niki
SLIMTRAINING
Wekerle Gyula
9:00SPINNING
Gyulai Barbi
SPINNING
Gyulai Barbi
SPINNING Nagy AdriHAS-LÁB-POPSI / BODY SHAPE
Kiss Niki
SPINNING
***Dudás Árpád***
10:00ALAKFORMÁLÓ / BODY SHAPE
Trócsányi Vera
HOT IRON 2.
Kucsera Bence
ALAKFORMÁLÓ/ BODY SHAPE
***Trócsányi Vera***
HOT IRON 2.
Kucsera Bence
ALAKFORMÁLÓ / BODY SHAPE
Siki Brigi
SPINNING
***Dudás Árpád***
ALAKFORMÁLÓ / BODY SHAPE
Trócsányi Vera
11:00ÚSZÁS SPECIFIKUS FUNK. TRÉNING Nyári László és Nagy GergelyCORE TRAINING Mayer Gábor
12:00HOT IRON CROSS
***Gózon Tamás***
HOT IRON 2.
***Gózon Tamás***
HOT IRON CROSS
***Gózon Tamás***
HOT IRON CROSS
Kucsera Bence
13:00ÚSZÁS SPECIFIKUS FUNK. TRÉNING
(bejelentkezés: 0630/954-3220)
Nyári László és Nagy Gergely
ÚSZÁS SPECIFIKUS FUNK. TRÉNING
(bejelentkezés: 0630/954-3220)
Nyári László és Nagy Gergely
14:00
15:00FOGLALT
16:00
17:00ALAKFORMÁLÓ / BODY SHAPE
***Trócsányi Vera***
ROCKSTAR SPINNING
Perényi Tamás
ALAKFORMÁLÓ / BODY SHAPE
***Trócsányi Vera***
SPINNING
Nagy Róbert
ROCKSTAR SPINNING
Perényi Tamás
ZSÍRÉGETŐ / FAT BURNING
Kiss Niki
18:00SPINNING
Csató Szandi
ALAKFORMÁLÓ / BODY SHAPE
***Farkas Kinga***
SPINNING
Csató Szandi
HOT IRON 1
***Kucsera Bence***
ALAKFORMÁLÓ / BODY SHAPE
Kiss Niki
ALAKFORMÁLÓ / BODY SHAPE
Kiss Niki
19:00ALAKFORMÁLÓ / BODY SHAPE
Patakfalvi Edit
HOT IRON 2
Gózon Tamás
ALAKFORMÁLÓ / BODY SHAPE
Patakfalvi Edit
ALAKFORMÁLÓ / BODY SHAPE
Bottka Janett
ZSÍRÉGETŐ / FAT BURNING
Kiss Niki
20:00
Kezdés2019. január 21.
Hétfő /Monday
2019. január 22.
Kedd /Tuesday
2019. január 23.
Szerda /Wednesday
2019. január 24.
Csütörtök / Thursday
2019. január 25.
Péntek /Friday
2019. január 26.
Szombat /Saturday
2019. január 27.
Vasárnap /Sunday
7:00SPINNING
Nagy Róbert
ÚSZÁS SPECIFIKUS FUNK. TRÉNING
(bejelentkezés: 0630/954-3220)
Nyári László és Nagy Gergely
ÚSZÁS SPECIFIKUS FUNK. TRÉNING
(bejelentkezés: 0630/954-3220)
Nyári László és Nagy Gergely
SPINNING
Nagy Róbert
8:00SLIMTRAINING
Wekerle Gyula
AEROFIT ALAKFORMÁLÓ / BODY SHAPE
Kiss Niki
KÖREDZÉS/ CIRCUIT
Wekerle Gyula
AEROFIT ALAKFORMÁLÓ / BODY SHAPE
Kiss Niki
SLIMTRAINING
Wekerle Gyula
9:00SPINNING
Gyulai Barbi
SPINNING
Gyulai Barbi
SPINNING Nagy AdriHAS-LÁB-POPSI / BODY SHAPE
Kiss Niki
SPINNING
Csató Szandi
10:00ALAKFORMÁLÓ / BODY SHAPE
Trócsányi Vera
HOT IRON 2.
Kucsera Bence
ALAKFORMÁLÓ/ BODY SHAPE
Horváth Daniella
HOT IRON 2.
Kucsera Bence
ALAKFORMÁLÓ / BODY SHAPE
Siki Brigi
SPINNING
Csató Szandi
ALAKFORMÁLÓ / BODY SHAPE
Trócsányi Vera
11:00ÚSZÁS SPECIFIKUS FUNK. TRÉNING Nyári László és Nagy GergelyCORE TRAINING Mayer Gábor
12:00HOT IRON CROSS
Gózon Tamás
HOT IRON 2.
Gózon Tamás
KÖREDZÉS / CIRCUIT
Farkas Kinga
HOT IRON CROSS
Kucsera Bence
13:00ÚSZÁS SPECIFIKUS FUNK. TRÉNING
(bejelentkezés: 0630/954-3220)
Nyári László és Nagy Gergely
ÚSZÁS SPECIFIKUS FUNK. TRÉNING
(bejelentkezés: 0630/954-3220)
Nyári László és Nagy Gergely
14:00
15:00FOGLALT
16:00
17:00ALAKFORMÁLÓ / BODY SHAPE
Horváth Daniella
ROCKSTAR SPINNING
Perényi Tamás
ALAKFORMÁLÓ / BODY SHAPE
Horváth Daniella
SPINNING
Nagy Róbert
ROCKSTAR SPINNING
Perényi Tamás
ZSÍRÉGETŐ / FAT BURNING
Kiss Niki
18:00SPINNING
Csató Szandi
ALAKFORMÁLÓ / BODY SHAPE
Bottka Janett
SPINNING
Csató Szandi
HOT IRON 2
Gózon Tamás
ALAKFORMÁLÓ / BODY SHAPE
Kiss Niki
ALAKFORMÁLÓ / BODY SHAPE
Kiss Niki
19:00ALAKFORMÁLÓ / BODY SHAPE
Patakfalvi Edit
HOT IRON 2
Gózon Tamás
ALAKFORMÁLÓ / BODY SHAPE
***Kiss Niki***
ALAKFORMÁLÓ / BODY SHAPE
Bottka Janett
ZSÍRÉGETŐ / FAT BURNING
Kiss Niki
20:00
Kezdés2019. január 14.
Hétfő /Monday
2019. január 15.
Kedd /Tuesday
2019. január 16.
Szerda /Wednesday
2019. január 17.
Csütörtök / Thursday
2019. január 18.
Péntek /Friday
2019. január 19.
Szombat /Saturday
2019. január 20.
Vasárnap /Sunday
7:00TESTNEVELÉS ÓRA
Kovács Attila
KÖREDZÉS/ CIRCUIT
Varga Ádám
TESTNEVELÉS ÓRA
Kovács Attila
KÖREDZÉS/ CIRCUIT
Lieszkovszky Zalán
TESTNEVELÉS ÓRA
Kovács Attila
8:00TRX
Gyulai Barbi
TRX
Gyulai Barbi
9:00TRX & MORE
Kovács Zsolt
FUNKC: EDZÉS / FUNKC: TRAINING
Farkas Andra
TRX & MORE
Kovács Zsolt
FUNKC: EDZÉS / FUNKC: TRAINING
***Varga Ádám***
TRX & MORE
Kovács Zsolt
9:30 - 11:30 CROSSFUNKC: EDZÉS / FUNKC: TRAINING
Szalay Tamás
10:00CROSSCROSSCROSSCROSSCROSSTRX
Szalay Tamás
11:0011:30
TESTNEVELÉS ÓRA
Kovács Attila
Zártkörű csoportos edzés
12:00Zártkörű csoportos edzésZártkörű csoportos edzésZártkörű csoportos edzésZártkörű csoportos edzésZártkörű csoportos edzésSTABILITY WORKOUT Mayer Gábor
13:00
14:00
15:0015:30 - 17:00
FOGLALT
16:00FUNKC: EDZÉS / FUNKC: TRAINING
***Katona Marci***
FUNKC: EDZÉS / FUNKC: TRAINING
***Kovács Zsolt***
17:00TRX & MORE
Kovács Zsolt
---------------
CROSS KIDS
STABILITY WORKOUT
Pál Alexandra
TRX & MORE
Kovács Zsolt
---------------
CROSS KIDS
STABILITY WORKOUT
Pál Alexandra
FUNKC: EDZÉS / FUNKC: TRAINING
Katona Marci
18:00TRX & MORE
Farkas Andrea
CROSS TEEN/KEZDŐTRX & MORE
***Varga Ádám***
CROSS TEEN/KEZDŐFUNKC EDZÉS / FUNKC. TRAINING
Staub Feri
19:00CROSSCROSS
20:00FUNKC EDZÉS / FUNKC. TRAINING
Katona Marci
FUNKC EDZÉS / FUNKC. TRAINING
Katona Marci
21:00
Kezdés2019. január 21.
Hétfő /Monday
2019. január 22.
Kedd /Tuesday
2019. január 23.
Szerda /Wednesday
2019. január 24.
Csütörtök / Thursday
2019. január 25.
Péntek /Friday
2019. január 26.
Szombat /Saturday
2019. január 27.
Vasárnap /Sunday
7:00TESTNEVELÉS ÓRA
Kovács Attila
KÖREDZÉS/ CIRCUIT
Varga Ádám
TESTNEVELÉS ÓRA
Kovács Attila
KÖREDZÉS/ CIRCUIT
Lieszkovszky Zalán
TESTNEVELÉS ÓRA
Kovács Attila
8:00TRX
Gyulai Barbi
TRX
Gyulai Barbi
9:00TRX & MORE
Kovács Zsolt
FUNKC: EDZÉS / FUNKC: TRAINING
Farkas Andra
TRX & MORE
Kovács Zsolt
FUNKC: EDZÉS / FUNKC: TRAINING
Farkas Andrea
TRX & MORE
Kovács Zsolt
9:30 - 11:30 CROSSFUNKC: EDZÉS / FUNKC: TRAINING
Szalay Tamás
10:00CROSSCROSSCROSSCROSSCROSSTRX
Szalay Tamás
11:0011:30
TESTNEVELÉS ÓRA
Kovács Attila
Zártkörű csoportos edzés
12:00Zártkörű csoportos edzésZártkörű csoportos edzésZártkörű csoportos edzésZártkörű csoportos edzésZártkörű csoportos edzésSTABILITY WORKOUT Mayer Gábor
13:00
14:00
15:0015:30 - 17:00
FOGLALT
16:00FUNKC: EDZÉS / FUNKC: TRAINING
Gyepesi Áron
FUNKC: EDZÉS / FUNKC: TRAINING
Gyepesi Áron
17:00TRX & MORE
Kovács Zsolt
---------------
CROSS KIDS
STABILITY WORKOUT
Pál Alexandra
TRX & MORE
Kovács Zsolt
---------------
CROSS KIDS
STABILITY WORKOUT
***Farkas Barbi***
FUNKC: EDZÉS / FUNKC: TRAINING
Katona Marci
18:00TRX & MORE
Farkas Andrea
CROSS TEEN/KEZDŐTRX & MORE
Farkas Andrea
CROSS TEEN/KEZDŐFUNKC EDZÉS / FUNKC. TRAINING
Staub Feri
19:00CROSSCROSS
20:00FUNKC EDZÉS / FUNKC. TRAINING
Katona Marci
FUNKC EDZÉS / FUNKC. TRAINING
Katona Marci
21:00
Kezdés2019. január 14.
Hétfő /Monday
2019. január 15.
Kedd /Tuesday
2019. január 16.
Szerda /Wednesday
2019. január 17.
Csütörtök / Thursday
2019. január 18.
Péntek /Friday
2019. január 19.
Szombat /Saturday
2019. január 20.
Vasárnap /Sunday
7:00
8:00
9:00REFORMER-GÉPES PILATES
Haraszti Adrienne
REFORMER-GÉPES PILATES
Haraszti Adrienne
10:00REFORMER-GÉPES PILATES
Haraszti Adrienne
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00REFORMER-GÉPES PILATES
Haraszti Adrienne
19:00REFORMER-GÉPES PILATES
Haraszti Adrienne
REFORMER-GÉPES PILATES
Haraszti Adrienne
Kezdés2019. január 21.
Hétfő /Monday
2019. január 22.
Kedd /Tuesday
2019. január 23.
Szerda /Wednesday
2019. január 24.
Csütörtök / Thursday
2019. január 25.
Péntek /Friday
2019. január 26.
Szombat /Saturday
2019. január 27.
Vasárnap /Sunday
7:00
8:00
9:00REFORMER-GÉPES PILATES
Haraszti Adrienne
REFORMER-GÉPES PILATES
Haraszti Adrienne
10:00REFORMER-GÉPES PILATES
Haraszti Adrienne
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00REFORMER-GÉPES PILATES
Haraszti Adrienne
19:00REFORMER-GÉPES PILATES
Haraszti Adrienne
REFORMER-GÉPES PILATES
Haraszti Adrienne
Kezdés2019. január 14.
Hétfő /Monday
2019. január 15.
Kedd /Tuesday
2019. január 16.
Szerda /Wednesday
2019. január 17.
Csütörtök / Thursday
2019. január 18.
Péntek /Friday
2019. január 19.
Szombat /Saturday
2019. január 20.
Vasárnap /Sunday
7:00NAPINDÍTÓ JÓGA
Berényi Bettina
8:00DINAMIKUS JÓGA / DINAMIC YOGA
Berényi Bettina
GERINCTORNA / SPINE BALANCE
Berényi Bettina
KEZDŐ DINAMIKUS JÓGA /BASIC DINAMIC YOGA
Berényi Bettina
PILATES
Szabó Niki
9:00bodyART
Balogh Ági
PILATES
Szutter Betti
GERINCTORNA / SPINE BALANCE
Balogh Ági
DINAMIKUS JÓGA / DINAMIC YOGA
Szigeti Blanka
bodyART
Balogh Ági
PILATES
Holló Leleszi Kriszti
DINAMIKUS JÓGA / DINAMIC YOGA
Berényi Bettina
10:00deepWORK
Balogh Ági
bodyART
Szutter Betti
deepWORK to bodyART
Balogh Ági
bodyART
Szutter Betti
GERINCTORNA / SPINE BALANCE
Balogh Ági
deepWORK to bodyART
Varga-Németh Tímea
GERINCJÓGA / SPINE YOGA
Berényi Bettina
11:00HALADÓ DINAMIKUS JÓGA /ADVANCE DINAMIC YOGA
Szigeti Blanka
HALADÓ DINAMIKUS JÓGA /ADVANCE DINAMIC YOGA
Szigeti Blanka
bodyART
Varga-Németh Tímea
12:00STRETCHING Nagy Anna
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00deepWORK
Balogh Ági
PILATES Szabó NikiGERINCTORNA / SPINE BALANCE
Szutter Betti
PILATES Szabó NikideepWORK
Veres Zsuzsanna
DINAMIKUS JÓGA / DINAMIC YOGA
Berényi Bettina
18:00bodyART
Veres Zsuzsanna
GERINCTORNA / SPINE BALANCE
***Lakatos Évi***
bodyART
Szutter Betti
DINAMIKUS JÓGA / DINAMIC YOGA
Szigeti Blanka
bodyART
Veres Zsuzsanna
19:00GERINCTORNA / SPINE BALANCE
Veres Zsuzsanna
STRETCHING
***Farkas Kinga***
PILATES
***Szutter Betti***
PILATES
Szabó Niki
20:00STRETCHING
Bottka Janett
Kezdés2019. január 21.
Hétfő /Monday
2019. január 22.
Kedd /Tuesday
2019. január 23.
Szerda /Wednesday
2019. január 24.
Csütörtök / Thursday
2019. január 25.
Péntek /Friday
2019. január 26.
Szombat /Saturday
2019. január 27.
Vasárnap /Sunday
7:00NAPINDÍTÓ JÓGA
Berényi Bettina
8:00DINAMIKUS JÓGA / DINAMIC YOGA
Berényi Bettina
GERINCTORNA / SPINE BALANCE
Berényi Bettina
KEZDŐ DINAMIKUS JÓGA /BASIC DINAMIC YOGA
Berényi Bettina
PILATES
Szabó Niki
9:00bodyART
Balogh Ági
PILATES
Szutter Betti
GERINCTORNA / SPINE BALANCE
Balogh Ági
DINAMIKUS JÓGA / DINAMIC YOGA
Szigeti Blanka
bodyART
Balogh Ági
PILATES
Holló Leleszi Kriszti
DINAMIKUS JÓGA / DINAMIC YOGA
***Szigeti Blanka***
10:00deepWORK
Balogh Ági
bodyART
Szutter Betti
deepWORK to bodyART
Balogh Ági
bodyART
***Balogh Ági***
GERINCTORNA / SPINE BALANCE
Balogh Ági
deepWORK to bodyART
Varga-Németh Tímea
GERINCJÓGA / SPINE YOGA
***Szigeti Blanka***
11:00HALADÓ DINAMIKUS JÓGA /ADVANCE DINAMIC YOGA
Szigeti Blanka
HALADÓ DINAMIKUS JÓGA /ADVANCE DINAMIC YOGA
Szigeti Blanka
bodyART
Varga-Németh Tímea
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00deepWORK
Balogh Ági
PILATES Szabó NikiGERINCTORNA / SPINE BALANCE
Szutter Betti
GERINCTORNA / SPINE BALANCE
Szabó Niki
deepWORK
Veres Zsuzsanna
DINAMIKUS JÓGA / DINAMIC YOGA
***Szigeti Blanka***
18:00bodyART
Veres Zsuzsanna
GERINCTORNA / SPINE BALANCE
***Lakatos Évi***
bodyART
Szutter Betti
DINAMIKUS JÓGA / DINAMIC YOGA
Szigeti Blanka
bodyART
Veres Zsuzsanna
19:00GERINCTORNA / SPINE BALANCE
Veres Zsuzsanna
STRETCHING
Bottka Janett
PILATES
Drahos Eszter
PILATES
Szabó Niki
20:00STRETCHING
Bottka Janett

Hírek

Galéria

Kapcsolat

MoM Sport épülete /1123 Budapest, Csörsz u. 14-16./

CZIFRA TÍMEA

ÜGYFÉLKAPCSOLATI MANAGER

+36 70 383 5021
czifra.timea @ fajdalomambulancia.hu

Nyitva tartás

Hétfő–Péntek             6.00–22.00

Szombat–Vasárnap    8.00–20.00

Schweigert Dávid

Ügyfélkapcsolati manager

+36 70 383 5063
schweigert.david @ fandm.hu

TELEFON      + 36 1 783 7004

MOBIL        +36 70 377 04 63

WEB               www.fandm.hu

E-MAIL          info@fandm.hu

Parkolás

Partnereink